TR EN

HİZMETLERİMİZ

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

...dünyanın herhangi bir noktasından başka bir noktasına deniz taşıma hizmeti...

Deniz taşımacılığı ATF Forvarderlik’in müşterilerine sunduğu ilk hizmet türüdür ve firmamız için ayrı bir önemi vardır.

Firmamız sadece tek bir bölge veya ülkeye bağımlı olmaksızın dünyanın herhangi bir noktasından başka bir noktasına deniz taşıma hizmeti verebilmektedir. Yapmış olduğumuz kontratlar sayesinde müşterilerimize rekabetçi navlunlar sunmaktayız.

Standart konteyner taşımacılığının yanında proje konteyner taşımacılığı (Open Top, Flat Rack, Reefer ve v.s.) uzmanlık alanlarımızdan bir tanesidir. Her türlü proje taşımalarınızda firmamızın servislerinde yararlanabilirsiniz.

Yük rezervasyonunuzu alışımızdan kargonuzun alıcıya teslimine kadar geçen süre firmamızın tecrübeli ekibi tarafından yakından takip edilmektedir ve olası aksaklıklar müşterilerimize bildirilmektedir.

Talep edildiği taktirde kargonuzun sigortası anlaşmalı olduğumuz sigorta acenteleri aracılığı ile ek bir servis ücret talep edilmeden yaptırılmaktadır. Olası hasarlarda evrak takip işlemleri firmamızca yapılmaktadır.

İster komple konteyner olsun, ister parsiyel, kargonuz Türkiye’nin bir noktasından bir noktasına Yurtiçi Lojistik Departmanımız tarafından en uygun maliyetle ve güvenilir bir şekilde taşıtılır.

Deniz kargolarınız ATF Forvarderlik’in güvenli sularında seyretmektedir...

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

...kapıdan kapıya taşımalarınızda kargonuzu güvenli ve hızlı...

IATA Hava Kargo Acentesi olarak müşterilerimize kaliteli hava taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. ATF Forvarderlik 80’den fazla ülkede yerleşik acente ağı ile kapıdan kapıya taşımalarınızda kargonuzu güvenli ve hızlı bir şekilde taşıtır.

7/24 saat on-line çalışan Atatürk Havalimanı terminal ofisimiz sayesinde dokümanlarınız gecikmeden ve beklemeden teslim edilir, kargonuz terminalde karşılanır, terminale giriş işlemleri tamamlanır, kolileriniz etiketlenir ve uçuşa hazır hale getirilir.

Tecrübeli satış uzmanlarımız sizlere en iyi servisi en uygun maliyetlerle sunar. Sizlerin talepleri doğrultusunda en uygun havayolu seçimini yapar ve sizi bilgilendirir.

Türkiye’nin neresinde olursa olsun, ihracat veya ithalat hava kargolarınız Yurtiçi Lojistik Departmanımız tarafından en uygun maliyetle ve güvenilir bir şekilde taşıtılır.

Ticaretin sınır tanımadığı günümüz dünyasında, geniş acente ağımızla üçüncü ülkeler arasında gerçekleştirdiğiniz çapraz uçuşlarınızda size her türlü hizmeti verebilecek kabiliyetteyiz.

Hava kargolarınız ATF Forvarderlik'in güvenli kanatları altında..

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

...komple ve parsiyel karayolu taşıma hizmeti ...

ATF Forvarderlik uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübesi sayesinde Avrupa, Ortadoğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu’na komple ve parsiyel karayolu taşıma hizmeti vermektedir.

Uluslararası karayolu taşımacılığında kaliteyi önde tutan hizmet anlayışı ile rakiplerinden farklılaşan ATF Forvarderlik, anlaşmalı olduğu alt tedarikçileri sayesinde müşterilerine kalitenin yanında fiyat avantajı da sunmaktadır.

Her türlü tenteli dorse (Optima, Mega veya Jumbo) talepleri geniş alt tedarikçi portföyümüz sayesinde en kısa sürede karşılanmaktadır.

Araçların yükleme noktasına sevkinden boşaltma noktasına varışına kadar geçen süre firmamızın tecrübeli ekibi tarafından yakından takip edilmektedir ve olası aksaklıklar müşterilerimize bildirilmektedir.

ATF Forvarderlik 2009 yılı başından itibaren kendi uluslararası TIR filosunu genişletme kararı almış ve bu karar doğrultusunda öz mal araç yatırımlarına hız vermiştir.

LOJİSTİK HİZMETLER

...5000 metre kare gümrüklü antrepo ve İstanbul’da kontratlı depolar...

Kaynakların git gide kıtlaştığı ve verimli kaynak yönetiminin şirketlerin başarısını tayin ettiği günümüz iş hayatında, firmalar lojistik faaliyetlerini alt tedarikçilere devretmektedir.

Müşteri talepleri doğrultusunda yatırmlarına yön veren ATF Forvarderlik, bu nedenle lojistik yatırımlarına hız vermiştir.

Mersin’de 5000m2 gümrüklü antrepo ve İstanbul’da kontratlı depolarıyla müşterilerine her türlü lojistik hizmetini verebilmektedir.

PROJE TAŞIMACILIĞI

...Gerek Avrupa’dan Türkiye, Ortadoğu ve Orta Asya Ülkeleri'ne gerekse Türkiye’den tüm bu ülkelere yönelik proje taşımaları...

ATF proje yüklemelerinin taşınmasında lider konumlarından birini oluşturmaktadır.Gabari dışı olan tonajlı ve geniş yüklerin planlanarak taşınması uzman ekibimiz tarafından verilmektedir. İş makinaları, vinçler, enerji santralleri, rüzgar santralleri, komple üretim tesisleri, gemi motorları proje kargo kapsamında düzenli taşınan yüklerin bazılarıdır.Proje çalışmalarımızın bir çoğunun şantiyede boşaltılması da tarafımızdan gerçekleştirilmiştir. Firmamız, teknolojik imkanları en üst seviyelerde kullanmak sureti ile gerek yurtiçi gerekse yurtdışı acenta ağı tedarik olanaklarını sürekli güncellemekte ve yeni olanakların çalışmalarına gereken tüm desteği sağlayarak müşterilerine farklı imkanlar sunmayı amaç edinmiştir.

Bu düşünceden yola çıkarak AB ve Ortadoğu ülkeleri arasındaki transit ülke konumumuz da tedarik zincirinin sürekliliğinde en önemli halkayı oluşturmaktadır. Geniş ekipman imkanlarımız, aktarma alanlarımız ve sağladığımız güvenlik hizmetleri ile 3. ülke taşımalarınızda sektörün önde gelen firmaları arasına girmeyi başaran firmamız, tüm süreçlerde düzenli bilgilendirme ile de müşteri memnuniyetini benimseyen yapısı ile farklı olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Gerek Avrupa’dan Türkiye, Ortadoğu ve Orta Asya Ülkeleri'ne; gerekse Türkiye’den tüm bu ülkelere yönelik proje taşımalarında veya gabari dışı ve ağır nakliye taleplerinize hizmet eden uygun karayolu-denizyolu veya multimodal taşıma önerilerimizden faydalanabilir; süreç dahilindeki tüm resmi ve özel kuruluşlarla yazışma ve izin işlemlerinin sorumluluğunu firmamıza bırakabilir ve öncü hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bunun yanısıra; gerek tedarikçi, gerekse teslim noktalarınızda acentalarımızın ve profesyonel ekibimizin sunduğu danışmanlık hizmetlerinden de faydalanabilir, düzenli bilgilendirmelerimiz ile hizmetimizin her aşamasında bilgi sahibi olabilirsiniz. YOL IZINLERI VE SURVEY PLANLAMASI;
Proje taşımacığı bütün taşıma sürecinde büyük bir titizlilikle organize edilmesi gereken bir taşıma modülüdür.Doğal olarak öncesinde çok iyi bir planlama ve fizibilite karayolu taşıma kanunlarının öngördüğü belirli standartlarda yapılabilinir.Standart dışı tüm ölçü ve ağırlıklar geçilen her ülkenin özel izinlerinin alınması neticesinde yapılabilmektedir.Gabari dışı ve ağır nakliye olarak tabir ettiğimiz bu taşımalarınız için, özel izin kapsamında taşınacak malzemelerinize, ilgili ülkelerdeki Jas Projects acenta ağımız aracılığı ile gerekli izinleri sağlayabilmektedir.Tüm yükleriniz için survey çalışması ve taşıma organizasyonu hizmetimizi sunabilecek kadro ve ihtiyaç duyulacak teknik bilgiye sahibiz.

Proje Taşımaları Referanslarımız;
Fabrika tesis projeleri
Inşaat sektorundeki projelerimiz
Enerji Santralleri
Petrol ve Rafineri Projeleri
Hes projeleri
Vinç ve Trafo Taşımaları
İş Makineleri Taşımaları